FAQ

Co zrobić, gdy interesuje mnie udział wyłącznie w jednym warsztacie i nie chcę wybierać warsztatu rezerwowego?

W takiej sytuacji w formularzu rejestracyjnym zaznacz warsztat, w którym chciałbyś uczestniczyć, jako „wybrany warsztat” oraz jako „warsztat rezerwowy”.

Co zrobić, gdy na warsztat w którym chciałbym uczestniczyć nie ma już wolnych miejsc?

Rejestrując się na warsztat, na który nie ma już wolnych miejsc zostaniesz dodany na listę rezerwową „wybranego warsztatu” oraz listę uczestników „warsztatu rezerwowego”. Gdy miejsce na „wybranym warsztacie” się zwolni zostaniesz przeniesiony na listę jego uczestników zwalniając tym samym miejsce na „warsztacie rezerwowym”.

Co zrobić, jeśli w formularzu rejestracyjnym popełniłem błąd?

W takiej sytuacji nie wypełniaj ponownie formularza. Wystarczy skontaktować się z organizatorem (e-mail: kontakt@oboznaukowy.edu.pl) i poinformować czego dotyczy zmiana.

Co się stanie, jeśli dwukrotnie wypełnię formularz rejestracyjny?

Każdy uczestnik może tylko raz zarejestrować się na Obóz – jeśli dwukrotnie wypełnisz formularz, w systemie zostanie zachowany ten z późniejszą datą rejestracji.

Do kiedy należy opłacić udział w Obozie?

Zaliczkę w wysokości 700 zł należy wpłacić w ciągu 7 dni od daty rejestracji (w przypadku udziału jednego uczestnika w obu turnusach Obozu – 1400 zł), natomiast pozostałą część opłaty należy uregulować do 3 czerwca 2019 r.

Jeśli w tym roku kończę gimnazjum, czy mogę zarejestrować się na turnus dla uczniów po 7 i 8 klasie szkoły podstawowej?

Uczniom kończącym w tym roku 3 klasę gimnazjum dedykowane są turnusy III i IV, razem z licealistami. Nie ma jednak przeciwwskazań, żeby wziąć udział w turnusach: I i II, czyli dla uczniów po 7 i 8 klasie szkoły podstawowej.