FAQ

Do kiedy należy opłacić udział w Obozie?

Zaliczkę w wysokości 700 zł należy wpłacić w ciągu 7 dni od daty rejestracji (w przypadku udziału jednego uczestnika w obu turnusach Obozu – 1400 zł), natomiast pozostałą część opłaty należy uregulować do 1 czerwca 2018 r.

Co zrobić, gdy interesuje mnie udział wyłącznie w jednym warsztacie i nie chcę wybierać warsztatu rezerwowego?

W takiej sytuacji w formularzu rejestracyjnym zaznacz warsztat, w którym chciałbyś uczestniczyć, jako „wybrany warsztat” oraz jako „warsztat rezerwowy”.

Co zrobić, gdy na warsztat w którym chciałbym uczestniczyć nie ma już wolnych miejsc?

Rejestrując się na warsztat, na który nie ma już wolnych miejsc zostaniesz dodany na listę rezerwową „wybranego warsztatu” oraz listę uczestników „warsztatu rezerwowego”. Gdy miejsce na „wybranym warsztacie” się zwolni zostaniesz przeniesiony na listę jego uczestników zwalniając tym samym miejsce na „warsztacie rezerwowym”.

Co zrobić, jeśli w formularzu rejestracyjnym popełniłem błąd?

W takiej sytuacji nie wypełniaj ponownie formularza. Wystarczy skontaktować się z organizatorem (e-mail: kontakt@oboznaukowy.edu.pl) i poinformować czego dotyczy zmiana.

Co się stanie, jeśli dwukrotnie wypełnię formularz rejestracyjny?

Każdy uczestnik może tylko raz zarejestrować się na Obóz – jeśli dwukrotnie wypełnisz formularz, w systemie zostanie zachowany ten z późniejszą datą rejestracji.

Jeśli w tym roku kończę gimnazjum, czy powinienem/powinnam zarejestrować się na warsztaty dla gimnazjalistów, czy licealistów?

W takiej sytuacji możesz uczestniczyć zarówno w warsztatach dla gimnazjalistów, jak i dla licealistów. Zapoznaj się z opisami warsztatów i wybierz te, które Cię najbardziej interesują.

Czy mogę jechać na Obóz jeśli teraz jestem w 6 klasie szkoły podstawowej?

Tak, uczniowie kończący 6 klasę szkoły podstawowej mogą jechać na Obóz, ale sugerujemy udział w warsztatach: programowanie dla początkujących lub fizyka eksperymentu , gdyż pozostałe warsztaty mogą być zbyt trudne.