Logo Obozu Naukowego

Zespół

Małgorzata Kołoda

Koordynatorka projektu

Z wykształcenia pedagog, artysta plastyk i PR-owiec. Prezes Fundacji INCEPTIO. Wykształcenie z różnych obszarów łączy zarządzając projektami edukacyjnymi w Fundacji INCEPTIO i Stowarzyszeniu KLATRAT. W życiu zawodowym ważny jest dla niej ciągły rozwój, pragnie realizować coraz ciekawsze projekty, które swoim zasięgiem będą obejmować coraz liczniejsze grono osób. Prywatnie pasjonatka jogi, wschodnich sztuk walki z brązowym pasem w karate shotokan oraz zdrowego stylu życia i podróży.

Jakub Jurkiewicz

Kierownik Obozu

Ukończył matematykę na UKSW. Od lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, zarówno na wyjazdach (lato i zima), jak i w ciągu roku szkolnego. Zakres prowadzonych przez niego zajęć i szkoleń jest szeroki bo od nauki programowania po naukę pływania, czy jazdę na snowboardzie. Prowadzi własną firmę, której głównym profilem jest administracja i tworzenie stron internetowych. Lubi aktywnie spędzać czas, ultramaratony czy Crossfit nie są mu obce ;)

Hubert Mattusch

Prowadzący warsztaty i wychowawca

Head of Studio i jeden z założycieli New Exception Games. Programista w Gambit Games. Od 2016 r. prowadzi zajęcia z robotyki dla dzieci, a także zajęcia z tworzenia gier komputerowych min. dla młodzieży w klasach e-sportowych. Ponadto zajmuje się pisaniem aplikacji na różne platformy, grafiką 3D oraz nowinkami technologicznymi. Dodatkowo streamer pokazujący na żywo proces tworzenia gier na kanale twitch swojego studia.

Joanna Olejnik

Prowadząca warsztaty i wychowawca

Studentka 4. roku kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członkini zarządu Anestezjologicznego koła naukowego ANKONA i aktywna członkini koła Medycyny Ratunkowej. Koordynator Lokalny ds. Zdrowia i Praw Reprodukcyjnych, w tym HIV i AIDS, Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Warszawa. Wieloletnia instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego - z nią na pewno nie będziecie się nudzić! Prywatnie miłośniczka gór oraz jazdy jednośladowcami.

Krzysztof Pionkowski

Prowadzący warsztaty i wychowawca

Absolwent Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dietetyk, doktorant w Zakładzie Biologii WUM, student 4. roku kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od roku 2017 badacz sposobu żywienia i stanu odżywienia kobiet ciężarnych w ramach Narodowego Programu Zdrowia. Prelegent w Centrum Nauki Kopernik. Autor pracy ,,Żywienie i suplementacja w breakdance” oraz współautor publikacji naukowych z obszaru parazytologii. Pasjonuje się rysunkiem, optymalizacją metod nauki, produkcją noży.

Michał Sowula

Prowadzący warsztaty i wychowawca

Student Fizjoterapii na Wydziale Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Beneficjent stypendium za wyniki w nauce. Członek koła Ortopedii i Medycyny Sportowej, koła Rehabilitacji Klinicznej oraz koła Biomechaniki. Pragnie zgłębić oraz zrozumieć wszystkie tajemnice ludzkiego ciała. Aktywność fizyczna jest dla niego niezwykle ważna, zwłaszcza w formie koszykówki oraz jazdy na rowerze.

Kornel Sacharczuk

Prowadzący warsztaty i wychowawca

Absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Obecnie doktorant w zakładzie Katalizy i Chemii Metaloorganicznej PW. Jego specjalnością są nanomateriały i zjawiska fotokatalizy na nich, a także molekularne magnetyki. Przez 4 lata prowadził warsztaty dla młodzieży (w wieku 10-16 lat) i efektowne pokazy w Chemicznym Kole Naukowym Flogiston, gdzie zyskał miano "mistrza wybuchów". W wolnym czasie zajmuje się elektroniką i konstruowaniem wszelakich urządzeń. Jest fanem starych, klasycznych aut.

Natalia Starczak

Prowadząca warsztaty i wychowawca

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, wydział Wzornictwa oraz wydziału Architektury Wnętrz na specjalizacji Wystawiennictwo. Ukończyła także Studium Pedagogiczne i z zamiłowaniem prowadzi zajęcia artystyczne oraz warsztaty z projektowania. W 2012 ukończyła Liceum Plastyczne w Bydgoszczy z oceną celującą z dyplomu praktycznego i aneksu. Po ukończeniu Liceum Plastycznego mimo kierunków projektowych nie porzuciła zamiłowania do rysunku i malarstwa, którym poświęca wolne chwile i testuje różne techniki. W 2010 otrzymała Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Aktywnie pracuje w zawodzie projektanta. Tworzyła dla dużych marek takich jak: Continental, Bridgestone, Elektrownia Powiśle, Hochland, Żabka, Grupa Żywiec, Deceuninck, Pesa, Cybermachina, Ikea.

Artur Telaczyński

Prowadzący warsztaty i wychowawca

Student ostatniego roku Technologii chemicznej na Politechnice Warszawskiej. Stypendysta projektu Instytutu Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Absolwent grantu PW dotyczącego materiałów porowatych typu „MOF”. Od 3 lat większość swojego czasu spędza w laboratorium prowadząc badania nad nowymi materiałami nanometrycznymi o rożnych właściwościach i szerokim zastosowaniu w przemyśle. Inżynier z krwi i kości, muzyk, pasjonat elektroniki i wszelakich napraw z nią związanych. Jego motto to „naprawiając coś, zmniejszamy potencjalne zanieczyszczenie planety”. Popularyzator nauki, aktywnie włączający się w uczelniane stowarzyszenia z nią związane. Fan muzyki lat ’80.