Logo Obozu Naukowego

Zespół

Koordynacja projektu

Małgorzata Kołoda
Koordynatorka projektu
Z wykształcenia pedagog, artysta plastyk i PR-owiec. Zawodowo związana z obszarem nauki i szkolnictwa wyższego pracując przez kilka lat w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a następnie realizując się w obszarze edukacji w organizacjach pozarządowych jako Prezes Fundacji INCEPTIO i koordynatorka projektów w Stowarzyszeniu Klatrat. W tworzenie i rozwój Obozu Naukowego jest zaangażowana od jego początków, czyli od 2010 roku. Prywatnie pasjonatka jogi oraz zdrowego stylu życia i podróży.
Monika Majewska-Dębowska
Koordynatorka ds. obsługi klientów
Z wykształcenia politolog, PR-owiec i specjalista ds. zarzadzania projektami. Doświadczenie zawodowe zdobywała w urzędach administracji rządowej, gdzie zajmowała się promocją nauki oraz Funduszy Europejskich. Z Obozem Naukowym związana od 2013 roku. Prywatnie miłośniczka musicali i gier planszowych.

Koordynatorzy merytoryczni

Paulina Kruk-Fura
Koordynatorka nauk ścisłych, technicznych, informatycznych i astronomii
Z wykształcenia fizyk z dyplomem magistra inżyniera Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej, ze specjalnością Materiały i Nanostruktury oraz Ekologiczne Źródła Energii. Obecnie kontynuuje studia doktoranckie na tym samym wydziale. Z zamiłowania… też fizyk, ukierunkowany na fizykę ciała stałego, ale również artysta plastyk, ze szczególnym upodobaniem rysunku. W życiu, w którym stara się połączyć naukę z pracą, zawsze chce znaleźć czas na swoją pasję, dobrą książkę fantasy lub popularnonaukową, czy aktywny pobyt na łonie natury.
Zuzanna Przekop
Koordynatorka nauk medycznych i biologicznych
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z tytułem doktora nauk o zdrowiu i nauk medycznych, pasjonatka dietetyki klinicznej oraz absolwentka kierunku MBA – Innowacje i Analiza Danych. Inicjatorka i realizatorka konferencji oraz kampanii społecznej Żywienie bez granic. Propagatorka współpracy nauki i biznesu, head of R&D w Holi, pierwszej w Polsce cyfrowej klinice leczenia otyłości i nadwagi, współzałożycielka firmy zajmującej się tworzeniem rozwiązań z β-glukanem pozyskiwanym z owsa. Finalistka jednego z najważniejszych w Europie konkursu dla startupów SingularityU Poland Global Impact Challenge. Prywatnie pasjonatka jazdy konnej. Wolne chwile spędza na sali, gdzie poznaje tajniki sztuki baletowej.

Kierownicy wypoczynku

Jakub Jurkiewicz
Kierownik Obozu
Ukończył matematykę na UKSW. Od lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, zarówno na wyjazdach (lato i zima), jak i w ciągu roku szkolnego. Zakres prowadzonych przez niego zajęć i szkoleń jest szeroki bo od nauki programowania po naukę pływania, czy jazdę na snowboardzie. Prowadzi własną firmę, której głównym profilem jest administracja i tworzenie stron internetowych. Lubi aktywnie spędzać czas, ultramaratony czy Crossfit nie są mu obce ;)
Maciej Wieczorek
Kierownik Obozu
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne specjalność nauczycielska. Od 18 lat pracuje w Zespole Szkół Powszechnych w Damasławku. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe z zakresu terapii ruchowej z gimnastyki korekcyjnej. Interesuje się ratownictwem medycznym i jest ochotnikiem straży pożarnej. Interesuje się sportem w teorii i praktyce, a w szczególności piłką siatkową. Uwielbia chodzić po górach i wspinać się na skałkach.

Kadra

Aleksandra Cuper
Prowadząca warsztaty i wychowawca
Absolwentka Fizyki Technicznej w specjalności Fizyki Zaawansowanych Materiałów oraz Materiałów i Nanostruktur. Obecnie studentka studiów magisterskich na Wydziale Inżynierii Materiałowej. W swoich badaniach skupia się na tym, co zrobić, aby baterie w naszych telefonach były bezpieczne i działały dłużej. Na co dzień pracuje w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT, gdzie zgłębia tajniki obsługi lasera ekscymerowego. W wolnych chwilach uzupełnia wyposażenie domu, jak i laboratorium, zaprojektowanymi przez siebie wydrukami 3D. Jej nieodłącznym atrybutem dnia codziennego są słuchawki, na których słucha wszystkiego – od każdego rodzaju muzyki, przez podcasty, po transmisje sportowe.
Anna Czombik
Prowadząca warsztaty i wychowawca
W 2022 roku ukończyła studia licencjackie ze specjalnością Synteza i analiza chemiczna na Wydziale Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie studentka studiów magisterskich ze specjalnością Chemia ogólna. Wieloletnia uczestniczka i pasjonatka Olimpiady Chemicznej, wyróżniona nagrodą Komitetu Chemii Analitycznej PAN za najlepiej rozwiązane zadania eksperymentalne w finale 65. Olimpiady Chemicznej. Laureatka Stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągniecia naukowe. Oprócz chemii interesuje się również innymi naukami ścisłymi – z czasów licealnych bardzo miło wspomina udział w warsztatach związanych z astronomią i matematyką na Obozie Naukowym PW (obecnie AON). Aktywnie działa w Naukowym Kole Chemików organizując wydarzenia naukowe oraz przeprowadzając pokazy chemiczne, aktualnie organizatorka obchodów stulecia NKCh UAM. Na I roku studiów licencjackich została laureatką studenckiego konkursu grantowego Best Student Grant. Na początku III roku studiów została wyróżniona Studenckim Laurem – nagrodą przyznawaną dorocznie dwojgu najlepszym studentom UAM. Od I roku studiów prowadzi zajęcia przygotowujące uczniów okręgu poznańskiego do II i III etapu Olimpiady Chemicznej na Wydziale Chemii UAM. Na I roku studiów II stopnia została laureatką studenckiego konkursu grantowego Study@research. Autorka prezentacji podczas 11 ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji chemicznych oraz dwóch artykułów naukowych w czasopismach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Od marca przebywa na stażu naukowym w Karlsruher Institut für Technologie. W wolnym czasie lubi grać na fortepianie, podróżować, jeździć na rowerze i łyżwach oraz zgłębiać sztukę kulinarną.
Paweł Dębowski
Prowadzący warsztaty i wychowawca
Magister inżynier fizyki technicznej o specjalności Eksploracja Danych i Modelowanie Interdyscyplinarne na Politechnice Warszawskiej. Asystent badawczo-dydatkyczny Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych. Pracownik Laboratoriów w Centrum Nauki Kopernik. Badał promieniowanie kosmiczne w Zjednoczonym Instytucie Badań Jądrowych w Dubnej oraz fotoluminescencję szkieł w ramach pracy inżynierskiej. Aktywny członek społeczności akademickiej, były przewodniczący Wydziałowej Rady Samorządu, alumn organizacji studenckiej Enactus. Absolwent Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Przez pięć lat dzielił się czytelniczą pasją na swoim kanale na YouTube. W wolnym czasie, kiedy nie stara się zmieniać świata, ucieka z aparatem fotograficznym najdalej jak się da… albo przynajmniej w Tatry!
Karolina Duda-Rajek
Prowadząca warsztaty i wychowawca
Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz w Warszawie. Ukończyła studia na wydziale: Architektury wnętrz i wzornictwa, wraz z licznymi fakultetami z zakresu szkła użytkowego, tkaniny artystycznej, renowacji mebli i małej architektury. Kocha eksperymentować z rożnymi technikami artystycznymi, zamiłowanie to zostało w niej zaszczepione w Liceum Plastycznym, gdzie zrealizowała dyplom z zakresu snycerstwa z oceną celującą, dodatkowo realizując prace z zakresu szkła artystycznego wygrywając różne konkursy. Stypendystka Prezydenta Wrocławia w 2015 r. w zakresie twórczości i edukacji artystycznej dla Młodych Utalentowanych Wrocławian. Od 2008 r. kurator i uczestnik licznych wystaw artystycznych w kraju i za granicą. Koordynator i Kurator Przeglądu Kultury Studenckiej 2017 we Wrocławiu. Aktualnie mieszka w Krakowie i tu współpracuje z licznymi firmami zajmującymi się projektowaniem do przestrzeni publicznych jak również dla osób prywatnych. Prowadzi również projekt modowy: „Odpowiedzialna Nowa Huta – moda i zakupy” oraz Organizuje wydarzenia kulturalne, wystawy, warsztaty, wykłady. Kocha tworzyć i uczyć. Uważa, że "Problemy są okazją do stworzenia pięknych i wartościowych rzeczy".
Joanna Dudek
Prowadząca warsztaty i wychowawca
Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, wykładowczyni i doktorantka na macierzystej uczelni. Posiada doświadczenie w pracy dydaktycznej z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Aktywna twórczo artystka biorąca udział w licznych wystawach malarstwa i sztuki współczesnej. Jej największą pasją jest sztuka współczesna i obcowanie z naturą.
Gabriela Elis
Prowadząca warsztaty i wychowawca
Studentka matematyki na Politechnice Warszawskiej. Członek Koła Naukowego Politechniki Warszawskiej, które zajmuje się popularyzacją matematyki. W latach 2016-2019 uczestniczka Obozu Naukowego Politechniki Warszawskiej (teraz AON), zainteresowana przede wszystkim przedmiotami związanymi z fizyką, matematyką i chemią. Prywatnie wielbicielka zwierząt, w szczególności koni, amatorka behawiorystyki zwierzęcej i tresury. Cały czas przepełniona energią i nowymi pomysłami. Czas wolny spędza na tresowaniu swoich dwóch psów, sporcie lub czytaniu książek.
Katarzyna Giemza
Prowadząca warsztaty i wychowawca
Studentka piątego roku wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła z wyróżnieniem XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie. W liceum pasjonatka chemii, odbyła staż na Politechnice Warszawskiej zakończony przedstawieniem wyników badań na konferencji młodych chemików Youngchem w 2017 roku. Interesuje się medycyną, nadal szuka swojej drogi działając w kołach naukowych - począwszy od psychiatrycznych, przez nefrologiczne, po koło chirurgiczne. Aktywnie działała w zarządzie warszawskiego oddziału IFMSA-Poland – Międzynarodowym Stowarzyszeniu Studentów Medycyny – pełniąc funkcję Koordynatorki Lokalnej ds. Zdrowia Publicznego, do którego należą projekty m.in. edukujące młodzież licealną i uczniów szkół podstawowych w zakresie zdrowia psychicznego, wiedzy na temat szczepień, wpływu klimatu na zdrowie, zdrowego odżywiania, zaburzeń odżywiania, cukrzycy, organizujące akcje krwiodawstwa, zbieranie dawców szpiku DKMS i wiele innych. W tym roku koncentruje się na pracy naukowej. Kocha wędrówki górskie i sporty wodne. Od zawsze aktywnie uprawia sport, od tańca przez tenis i narciarstwo, pływanie po kickboxing i bieganie długodystansowe, na obozie zaprasza na wspólne treningi ogólnorozwojowe 
Zuzanna Karczmarzyk
Prowadząca warsztaty i wychowawca
Studentka 3 roku kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członek ProNeo przy Klinice Neonatologii i Chorób Rzadkich Dziecięcego Szpitala Klinicznego UCK WUM. Koordynator lokalny projektu Zdrowe Odżywianie Dzieci. Wolny czas spędza aktywnie, wspina się w górach, jeździ na rowerze lub surfuje.
Paweł Kawczyński
Prowadzący warsztaty i wychowawca
Student technologii chemicznej na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej, członek Studenckiego Koła Astronautycznego, gdzie pomaga w budowie modułu do wykrywania życia na Marsie. Astronomią pasjonuje się od wielu lat. Aktywnie działa w klubie astronomicznym Almukantarat. Jest fanem wszelkich nauk, a w wolnych chwilach gra w gry planszowe i RPG.
Paulina Kruk-Fura
Prowadząca warsztaty i wychowawca
Z wykształcenia fizyk z dyplomem magistra inżyniera Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej, ze specjalnością Materiały i Nanostruktury oraz Ekologiczne Źródła Energii. Obecnie kontynuuje studia doktoranckie na tym samym wydziale. Z zamiłowania… też fizyk, ukierunkowany na fizykę ciała stałego, ale również artysta plastyk, ze szczególnym upodobaniem rysunku. W życiu, w którym stara się połączyć naukę z pracą, zawsze chce znaleźć czas na swoją pasję, dobrą książkę fantasy lub popularnonaukową, czy aktywny pobyt na łonie natury.
Tymoteusz Kwieciński
Prowadzący warsztaty i wychowawca
Student II roku Inżynierii i Analizy Danych i wiceprezes Koła Naukowego Matematyków Politechniki Warszawskiej. Laureat Olimpiady Matematycznej, zwycięzca V edycji Olimpiady Statystycznej. Ukończył z wyróżnieniem Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Toruniu. W wolnym czasie zajmuje się najróżniejszymi rzeczami – od podróżowania, gotowania przez wspinaczkę, kajakarstwo, planszówkowanie, aż do fotografii analogowej, a ostatnio nawet zainteresował się ogrodnictwem. Fan polskiej muzyki (w szczególności polskiego rapu i Vito Bambino).
Piotr Łubis
Prowadzący warsztaty i wychowawca
Studiował astronomię na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie był nauczycielem fizyki w XIV LO w Warszawie. Pracował też przy pisaniu szkolnych podręczników. Działa w Klubie Astronomicznym Almukantarat, gdzie od niemal 10 lat prowadzi zajęcia o tematyce astronomicznej dla młodzieży. Interesują go geometria sferyczna oraz programowanie. Dodatkowo lubi spędzać wolny czas grając w papierowe RPG lub czytając książki historyczne. Aktualnie jest nauczycielem fizyki w X LO w Warszawie.
Wojciech Łysoniewski
Prowadzący warsztaty i wychowawca
Student IV roku kierunku lekarskiego na Warszawski Uniwersytecie Medycznym. Absolwent XIV LO im. S. Staszica, uczestnik finału Olimpiady Biologicznej. Absolwent Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w ramach, którego odbywał staże w ośrodkach naukowych PAN. W trakcie studiów aktywnie uczestniczy w kilku chirurgicznych kołach naukowych. Właśnie z chirurgią, ortopedią lub transplantologią wiąże swoją przyszłość. W przerwach od nauki lubi czytać inspirujące biografie, śledzić wszelkie wydarzenia sportowe oraz spędzać czas z przyjaciółmi. Najlepszym odpoczynkiem jest ten aktywny: wycieczki rowerowe, wędrówki po górskich szlakach oraz żeglowanie.
Konrad Matuszewski
Prowadzący warsztaty i wychowawca
Absolwent Wydziału Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie od 2017 roku pracuje jako asystent, oraz absolwent Studium Pedagogicznego przy ASP. Projektuje wnętrza, wystawy i grafiki użytkowe. Od 2018 roku współorganizuje Festiwal Grzesiuka. Uczestnik wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych. W 2019 roku ukończył Studio Teatralne przy Teatrze Baza. Gra w spektaklach: Kamień na kamieniu – Wiesław Myśliwski, reż. Tomasz Zadróżny, Pijani – Iwan Wyrypajew, reż. Tomasz Zadróżny. Pracuje również w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie prowadząc ćwiczenia i wykłady z podstaw fotografii. Przez kilka lat pracował z Narodowym Centrum Kultury przy realizacji programu Archi-Przygody, w sumie 10 placówek (przedszkola, szkoły podstawowe, lokalne placówki kulturalne).
Maria Noszczyk
Prowadząca warsztaty i wychowawca
Studentka 5 roku medycyny weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, obecnie znajdująca się na Erasmusie w Estonii. Do głównych zainteresowań należy łączenie różnych dziedzin naukowych. Członkini Klubu Astronomicznego Almukantarat, oraz IVSA Estonia (International Veterinary Students' Association Estonia). Sekretarz EAAV (European Association of Avian Veterinarians). Miłośniczka wspinaczek górskich i obserwacji dzikiej natury. Wolny czas spędza trenując indyjski taniec Bhangra
Joanna Olejnik
Prowadząca warsztaty i wychowawca
Studentka 4. roku kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członkini zarządu Anestezjologicznego koła naukowego ANKONA i aktywna członkini koła Medycyny Ratunkowej. Koordynator Lokalny ds. Zdrowia i Praw Reprodukcyjnych, w tym HIV i AIDS, Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Warszawa. Wieloletnia instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego - z nią na pewno nie będziecie się nudzić! Prywatnie miłośniczka gór oraz jazdy jednośladowcami.
Krzysztof Pionkowski
Prowadzący warsztaty i wychowawca
Absolwent Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dietetyk, doktorant w Zakładzie Biologii Medycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, student kierunku lekarskiego WUM, nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Od 2017 d0 2021 badacz sposobu żywienia i stanu odżywienia kobiet ciężarnych w ramach Narodowego Programu Zdrowia. Prelegent w Centrum Nauki Kopernik. Autor pracy ”Żywienie i suplementacja w breakdance” oraz współautor publikacji naukowych z obszaru parazytologii. Pasjonuje się rysunkiem, optymalizacją metod nauki, produkcją noży, himalaizmem.
Filip Rak
Prowadzący warsztaty i wychowawca
Student trzeciego roku na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej na kierunku Computer Science. Interesuje się tworzeniem programów w języku Java oraz Python. Na co dzień pracuje jako Software Developer w dziale Quality Assurance w firmie Procter and Gamble, gdzie jest odpowiedzialny za implementację scenariuszy testów funkcjonalnych (functional tests) i testów wydajnościowych (performance test). Oprócz tego odpowiada za wdrażanie programów do monitorowania środowisk i nadawania dostępów do narzędzi rozwoju oprogramowania i infrastruktury. W latach szkolnych kilkukrotny uczestnik Obozu Naukowego PW (obecnie AON). Wolny czas poświęca na sport, w szczególności piłkę nożną i koszykówkę, oraz taniec towarzyski i użytkowy.
Marlena Roguszewska
Prowadząca warsztaty i wychowawca
Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej, doktor nauk chemicznych. Jej głównymi zainteresowaniami badawczymi są funkcjonalne materiały polimerowe oraz elektrochemia. Pracuje w dziale badawczo rozwojowym opracowując nowe rozwiązania dla branży opakowań żywności, a także realizuje kilka projektów badawczych. Od 2017 r. współprowadzi warsztaty dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej w ramach projektów edukacyjnych Open LAB, Szkoła Młodego Chemika, a od 2018 r. również podczas Obozu Naukowego PW. Prywatnie miłośniczka aktywnego spędzania czasu (m.in. jazda na rowerze, rolkach, biegi z przeszkodami, biegi po schodach, siatkówka, pływanie), jak również majsterkowania, śpiewania oraz gier planszowych.
Bartek Rymsza
Prowadzący warsztaty i wychowawca
Student 4. roku kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W liceum laureat Olimpiady Biologicznej, w ramach „Mazowieckiego programu stypendialnego” prowadził badania nad roślinami inwazyjnymi. Na studiach zaś interesuje się głównie neurologią i radiologią. W wolnym czasie uczy się francuskiego, próbuje przebrnąć przez dwumetrowy stos książek i doskonali jazdę „na krawędziach”.
Kornel Sacharczuk
Prowadzący warsztaty i wychowawca
Absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Obecnie doktorant w zakładzie Katalizy i Chemii Metaloorganicznej PW. Jego specjalnością są nanomateriały i zjawiska fotokatalizy na nich, a także molekularne magnetyki. Przez 4 lata prowadził warsztaty dla młodzieży (w wieku 10-16 lat) i efektowne pokazy w Chemicznym Kole Naukowym Flogiston, gdzie zyskał miano "mistrza wybuchów". W wolnym czasie zajmuje się elektroniką i konstruowaniem wszelakich urządzeń. Jest fanem starych, klasycznych aut.
Michał Sowula
Prowadzący warsztaty i wychowawca
Magister Fizjoterapii na Wydziale Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Beneficjent stypendium za wyniki w nauce. Członek koła Ortopedii i Medycyny Sportowej, koła Rehabilitacji Klinicznej oraz koła Biomechaniki. Pragnie zgłębić oraz zrozumieć wszystkie tajemnice ludzkiego ciała. Aktywność fizyczna jest dla niego niezwykle ważna, zwłaszcza w formie koszykówki oraz jazdy na rowerze.
Emilia Staszór
Prowadząca warsztaty i wychowawca
Studentka Biotechnologii na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w Laboratorium Nowych Metod Spektroskopii NMR Centrum Nauk Biologicznych i Chemicznych UW, wcześniej pracowała w Interdyscyplinarnym Laboratorium Modelowania Układów Biologicznych Centrum Nowych Technologii UW. Swoją przygodę z naukami przyrodniczymi rozpoczęłam w gimnazjum, następnie w konkursie dla zdolnych uczniów wygrała udział w obozie naukowym Adamed SmartUP oraz uczestniczyła w stażach naukowych, jako stypendystka Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. Najbardziej ciekawi ją biologia molekularna. W wolnych chwilach jeździ na wrotkach, a piątkowe wieczory chętnie spędza w teatrze.
Aleksandra Szredzka
Prowadząca warsztaty i wychowawca
Studentka III roku kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Odkąd pamięta interesowała się mechanizmami działania ludzkiego ciała. Brała udział w olimpiadach i konkursach, była dwukrotną uczestniczką Obozu Naukowego PW. Obecnie pasję do nauki rozwija działając w Kole Naukowym przy Zakładzie Immunologii WUM, gdzie pracuje w zespole prof. Jakuba Gołąba i prof. Dominiki Nowis. Część badań prowadzi w Instytucie Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN. Dużo czasu poświęca na aktywność fizyczną, trenuje wspinaczkę sportową i szermierkę, posiada doświadczenie jako trenerka sztuk walki. Uwielbia spędzać czas w górach, latem wędrując, a zimą jeżdżąc na nartach
Artur Telaczyński
Prowadzący warsztaty i wychowawca
Student ostatniego roku Technologii chemicznej na Politechnice Warszawskiej. Stypendysta projektu Instytutu Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Absolwent grantu PW dotyczącego materiałów porowatych typu „MOF”. Od 3 lat większość swojego czasu spędza w laboratorium prowadząc badania nad nowymi materiałami nanometrycznymi o rożnych właściwościach i szerokim zastosowaniu w przemyśle. Inżynier z krwi i kości, muzyk, pasjonat elektroniki i wszelakich napraw z nią związanych. Jego motto to „naprawiając coś, zmniejszamy potencjalne zanieczyszczenie planety”. Popularyzator nauki, aktywnie włączający się w uczelniane stowarzyszenia z nią związane. Fan muzyki lat ’80.
Tymoteusz Warmiak
Prowadzący warsztaty i wychowawca
Student kierunku Nanotechnologia na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na Politechnice Gdańskiej. Stypendysta programu Actinium Supporting Most Talented Candidates. Z wykształcenia technik mechatronik. Pracował jako instruktor żeglarstwa, ratownik wodny i wychowawca kolonijny. Posiada doświadczenie z wielu dziedzin, m.in. z zarządzania zespołem, prowadzenia rejsów morskich (skipper), projektowania i druku 3D. Prowadził i współtworzył wiele projektów społecznych związanych ze szkołą np. Wystawa Interaktywna Mózg przy ZST w Radomiu. W latach szkolnych kilkukrotny uczestnik Obozu Naukowego PW (obecnie AON). Interesuje się muzyką i nauką, a czas wolny spędza uprawiając sport (pływanie i żeglarstwo).
Paweł Wysocki
Prowadzący warsztaty i wychowawca
Z wykształcenia mgr inż. fizyki, ze specjalnością fizyka komputerowa oraz fizyka i technika jądrowa. Na co dzień zajmuje się popularyzacją nauki oraz prowadzeniem warsztatów z fizyki, programowania, modelowania i druku 3D oraz konstruowania robotów. Pasjonat fizyki ze szczególnym naciskiem na wpływ promieniowania jonizującego na komórki. Ponadto interesuje się dietetyką sportową oraz programowaniem treningu siłowego. W wolnym czasie całkowicie poświęca się siłowni, biegom OCR, w trakcie których lubi słuchać rapu.